Search

راهنمای چیدمان میز

چیدمان میز مزه از خدمات مزبار در محل شماست که در کنار محصولات غذایی انتخابی شما صورت می‌پذیرد و خاطره یک شب به یادماندنی با میز مزه‌ای خاص را برایتان به ارمغان می‌آورد.

میزهای مزه و فینگر فود مزبار مجموعه کاملی از انواع سالاد، مزه و فینگر فود را شامل می‌شود و کافی است با انتخاب آیتم‌های پیشنهادی که در زیر به‌صورت طبقه بندی شده آمده، خود را مهیای یک شب با شکوه نمایید.

برای سفارش شما بیان چند نکته می‌تواند مفید باشد:

با توجه به سایز محصولات فینگرفودی، پیشنهاد ما انتخاب 12-15 آیتم و در صورتی که پذیرایی جداگانه‌ای برای شام داشته باشید 6-8 آیتم برای هر نفر است. 

  1. محصولات را از میان ظروف ساده و بدون سینی چوبی انتخاب نمایید چراکه هم ارزان‌تر بوده و هم برای تزیین مناسب‌تر است.
  2. هزینه خدمات شامل هزینه انجام تزیین میز مزه، کرایه ظروف، برگ و گل و شمع استفاده‌شده به‌اضافه مبلغ دو میلیون تومان به‌عنوان بیعانه است که فردای روز سفارش پس از جمع‌آوری ظروف عودت داده می‌شود.
  3. موارد قیدشده با توجه به میزان محبوبیت محصولات در هر دسته‌بندی بوده و پیشنهاد مزبار سفارش از هر یک از دسته‌بندی‌های زیر با توجه به توضیحات ارائه‌شده است.
  4. در انتخاب هر محصول لزوماً نیازی نیست به تعداد همه مهمان‌ها آن محصول را سفارش دهید. مجموع نهایی آیتم‌های میز شما مهم است.
  5. ته چین،بال و کتف گزینه‌های مناسبی برای چیدمان میز نیستند.

دسته بندی محصولات (جهت سهولت)

سالاد

از اردورهای محبوب در چیدمان میز، سالادها بوده که در دو مدل سالاد میکس و سبز قابل سفارش هستند. اگر مهمان گیاهخواری دارید حتماً از سالادهای گیاهی در محصولات انتخابی داشته باشید. لیست کامل سالادها را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

سالاد سبز

برای مهمانی تا 10 نفر: یک مدل در سایز 1-2 نفره

برای مهمانی 10-20 نفر: یک مدل در سایز 2-4 نفره

برای مهمانی 20-30 نفر: دو مدل در سایز 2-4 نفره

برای مهمانی 30-40 نفر: دو مدل در سایز 2-4 نفره

سالاد میکس

برای مهمانی تا 10 نفر: یک مدل نیم کیلویی

برای مهمانی 10-20 نفر: دو مدل نیم کیلویی

برای مهمانی 20-30 نفر: سه مدل نیم کیلویی

برای مهمانی 30-40 نفر: دو مدل یک کیلویی

مزه ایرانی و لبنانی

مزه‌های ایرانی و لبنانی تنوع بالایی دارند که  می‌توانید به‌صورت کیلویی انتخاب کرده که در ظرف‌های مربوط به چیدمان برایتان ریخته شود یا  می‌توانید در قالب شات های یک‌نفره سفارش دهید. برای دیدن لیست کامل مزه‎‌ها را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

 مزه ایرانی

برای مهمانی تا 10نفر: یک مدل نیم کیلویی (ترجیحا یک مدل ماست)  

برای مهمانی 10-20نفر: دو مدل نیم کیلویی (ترجیحا یک مدل ماست و یک مدل بورانی)  

برای مهمانی 20-30نفر: دو مدل نیم کیلویی (ترجیحا یک مدل ماست و یک مدل بورانی)  

برای مهمانی 30-40نفر: دو مدل یک کیلویی (ترجیحا یک مدل ماست و یک مدل بورانی)  

مزه لبنانی

برای مهمانی تا 10نفر: سینی مزه میکس لبنانی 9عددی – یک عدد

برای مهمانی 10-20نفر: سینی مزه میکس لبنانی 9عددی – دو عدد

برای مهمانی 20-30نفر: سینی مزه میکس لبنانی 9عددی – سه عدد

برای مهمانی 30-40نفر: سینی مزه میکس لبنانی 36عددی – یک عدد

 اگر مزه لبنانی را به صورت شات نمی‌خواستید  می‌توانید طبق سفارش مزه ایرانی در قالب ظرف‌های ساده سفارش دهید.

رول و تنوری

از مهم‌ترین و پرطرفدارترین بخش محصولات مزبار است که لیست کامل محصولات رول و تنوری را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

برای مهمانی تا 10نفر: دو مدل فینگرفود (ترجیحا یک مدل اسپرینگ رول 9عددی به همراه تاکو)

برای مهمانی 10-20نفر: سه مدل فینگرفود (ترجیحا دو مدل اسپرینگ رول 9عددی به همراه تاکو و مینی پیتزا)

برای مهمانی 20-30نفر: سه مدل فینگرفود (ترجیحا سه مدل اسپرینگ رول 9عددی به همراه سینی مکزیکی)

برای مهمانی 30-40نفر: سه مدل فینگرفود (ترجیحا یک مدل اسپرینگ رول36عددی به همراه سینی مکزیکی و سینی جنوب 42عددی )

سوشی و دریایی

همیشه غذاهای دریایی نماد پذیرایی شیک و لوکس‌ هستند. متناسب با ذائقه مهمانانتان و تعداد افرادی که در مهمانی غذای دریایی می خورند سوشی را انتخاب بفرمایید و این مورد را مد‌نظر داشته باشید که برای افراد علاقمند به سوشی، حداقل سه قطعه سوشی در چیدمان میزتان باشد. لیست کامل محصولات سوشی و دریایی را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

 برای مهمانی تا 10نفر: سینی کوکتل میگو 9عددی یک عدد – سوشی کالیفرنیا توبیکو و سوشی سالمون آووکادو (هرکدام یک عدد)

برای مهمانی 10-20نفر: سینی کوکتل میگو 9عددی دو عدد – سوشی کالیفرنیا توبیکو و سوشی سالمون آووکادو و سوشی کالیفرنیا کنجدی (هرکدام یک عدد)

برای مهمانی 20-30نفر: سینی کوکتل میگو 9عددی سه عدد – سینی سوشی یک عدد

برای مهمانی 30-40نفر: سینی کوکتل میگو 36عددی یک عدد – سینی سوشی یک عدد

برگر و ساندویچ مینی

این دسته‌بندی برای کسانی که محصولاتی سیرکننده به‌عنوان شام و غذای اصلی می‌خواهند مناسب است و اگر شما میز مزه و فینگرفودی می‌خواهید که دیگر نیازی به پذیرایی شام نداشته باشید از این دسته‌بندی حتماً در سفارش خود انتخاب نمایید. آیتم‌های این دسته‌بندی بسیار متنوع بوده و ما تنها تعدادی از آنها را برای پیشنهاد قراردادیم. لیست کامل محصولات برگر و مینی ساندویچ را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

برای مهمانی تا 10نفر: یک مدل مینی ساندویچ ( یک مدل برگر 8عددی یا سینی ساندویچ مرغ و الویه 9عددی یا سینی ساندویچ ژامبون 8عددی) یا (انتخاب ساندویچ چاپاتا حداقل سه عدد با طعم‌های انتخابی)

برای مهمانی 10-20نفر: دو مدل مینی ساندویچ که از بین محصولات پیشنهادی  می‌توانید به صورت ترکیبی دو مدل را انتخاب کنید ( دو مدل برگر 8عددی یا سینی ساندویچ نوستالژی 15عددی یا سینی ساندویچ مرغ و الویه 9عددی یا سینی ساندویچ ژامبون 8عددی) یا (انتخاب ساندویچ چاپاتا حداقل سه عدد با طعم‌های انتخابی با انتخاب ساندویچ تست حداقل سه عدد با طعم‌های انتخابی)

برای مهمانی 20-30نفر: سه مدل مینی ساندویچ که از بین محصولات پیشنهادی  می‌توانید به صورت ترکیبی سه مدل را انتخاب کنید ( سه مدل برگر 8عددی یا دو سینی ساندویچ نوستالژی 15عددی یا دو سینی ساندویچ مرغ و الویه 9عددی یا دو سینی ساندویچ ژامبون 8عددی) یا (انتخاب ساندویچ چاپاتا حداقل چهار عدد با طعم‌های انتخابی با انتخاب ساندویچ تست حداقل چهار عدد با طعم‌های انتخابی)

برای مهمانی 30-40نفر: سه-چهار مدل مینی ساندویچ که از بین محصولات پیشنهادی  می‌توانید به صورت ترکیبی سه مدل را انتخاب کنید ( سه مدل برگر 8عددی یا سینی ساندویچ نوستالژی 60عددی یا سینی ساندویچ مرغ و الویه 36عددی یا سینی ساندویچ ژامبون 32عددی یا (انتخاب ساندویچ چاپاتا حداقل چهار عدد با طعم‌های انتخابی با انتخاب ساندویچ تست حداقل چهار عدد با طعم‌های انتخابی)

سینی های ترکیبی مزبار هم انتخاب مناسبی هستند. مثل:

برای مهمانی تا 10نفر:سینی چاپاتا و اسپرینگ رول: با انتخاب این سینی دیگر نیازی به سفارش اسپرینگ رول در بخش رول و تنوری نیست.

برای مهمانی 10-20نفر: سینی چاپاسا: با انتخاب این سینی دیگر نیازی به سفارش سالاد میکس و اسپرینگ رول در بخش رول و تنوری نیست.

برای مهمانی 20-30نفر :چاپاتا و سالاد: با انتخاب این سینی دیگر نیازی به سفارش سالاد میکس در بخش سالاد نیست.

گریل و سوخاری

این دسته‌بندی برای کسانی که محصولاتی سیرکننده به‌عنوان شام و غذای اصلی را می‌خواهند مناسب است و اگر شما میز مزه و فینگرفودی می‌خواهید که دیگر نیازی به پذیرایی شام نداشته باشید ازین دسته‌بندی حتماً در سفارش خود داشته باشید. لیست کامل محصولات گریل و سوخاری را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

برای مهمانی تا 10 نفر: یک مدل فینگرفود (ترجیحاً سیب زمینی سوخاری)

برای مهمانی 10-20 نفر: دو مدل فینگرفود (ترجیحاً سیب زمینی سوخاری – فیله مرغ سوخاری)

برای مهمانی 20-30 نفر: دو مدل فینگرفود (ترجیحاً سیب زمینی سوخاری – فیله مرغ سوخاری یا پاچینی)

برای مهمانی 30-40 نفر: سه مدل فینگرفود (ترجیحاً سیب زمینی سوخاری – فیله مرغ سوخاری – پاچینی) یا سینی شات سوخاری 36 عددی

اگر مهمان گیاهخوار دارید کدو سوخاری را جایگزین یکی از آیتم‌های بالا کنید.

سیخ مزه و ژامبون

این سیخ ها هم پرطرفدار بوده و با توجه به‌ظاهر جذابی که دارند برای چیدمان میز بسیار مناسب هستند. لیست کامل محصولات سیخ مزه را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

برای مهمانی تا 10نفر: کابانوس ظرف 10عددی- یک عدد یک مدل پنیر و یک مدل محصول پروتئینی (ترجیحا سوجوک)

برای مهمانی 10-20نفر: کابانوس ظرف 10عددی- یک عدد و سیخ مزه و موزارلا ظرف 10عددی- یک عدد به همراه دو مدل پنیر و یک مدل محصول پروتئینی (ترجیحا سوجوک)

برای مهمانی 20-30نفر: کابانوس ظرف 10عددی- یک عدد و سیخ مزه و موزارلا ظرف 10عددی- دو عدد به همراه دو مدل پنیر یا یک ویل کامل پنیر کممبرت و دو مدل محصول پروتئینی (ترجیحا سوجوک و بیکن)

برای مهمانی 30-40نفر: کابانوس ظرف 10عددی- دو عدد و سیخ مزه و موزارلا ظرف 10عددی- دو عدد به همراه سه مدل پنیر و دو مدل محصول پروتئینی (ترجیحا سوجوک و بیکن)

کاناپه

کاناپه یک فینگر فود سرد با محوریت پنیر است که به خاطر ظاهر زیبایی که دارند میز شما را زیباتر می‌کنند. برای هر 10نفر مهمان خود حداقل یک ظرف 12عددی کاناپه سفارش دهید. لیست کامل کاناپه‌ها را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

آجیل و خشکبار

چیدمان میز با آجیل و خشکبار بسیار کامل تر و زیباتر خواهد شد و بهتر است ترکیبی از مغزها در کنار میوه خشک برای چیدمان میزتان انتخاب کنید. انتخاب این موارد به سلیقه شما برمی‌گردد. لیست کامل آجیل و خشکبار را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

برای مهمانی تا 10 نفر: آجیل مخلوط (پیاز جعفری، چیلی یا باربیکیو) بسته 250 گرمی همراه با یک طعم میوه خشک 125 گرمی

برای مهمانی 10-20: آجیل مخلوط (پیاز جعفری، چیلی یا باربیکیو) بسته 500 گرمی یا دو مدل آجیل (پسته، بادام یا بادام هندی) بسته 250 گرمی همراه با دو مدل میوه خشک 125 گرمی

برای مهمانی 20-30 نفر: آجیل مخلوط (پیاز جعفری، چیلی یا باربیکیو) بسته 500 گرمی یا سه مدل آجیل (پسته، بادام و بادام هندی) بسته 250 گرمی همراه با سه مدل میوه خشک 125 گرمی

برای مهمانی 30-40 نفر: آجیل مخلوط (پیاز جعفری، چیلی یا باربیکیو) بسته 1000 گرمی یا چهار مدل آجیل (پسته، بادام، بادام هندی و بادام منقا) بسته 250 گرمی همراه با دو مدل میوه خشک 125 گرمی

زیتون

قطعا زیتون پای ثابت هر میز مزه و فینگر فودی است. ما در مزبار تنوع بالایی از انواع زیتون داریم. برای هر 10نفر مهمان خود حداقل یک ظرف زیتون سفارش دهید. لیست کامل زیتون ها را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

پنیر

این محصولات برای چیدمان سینی مزه استفاده خواهند شد.

برای مهمانی تا 10نفر: یک مدل پنیر

برای مهمانی 10-20نفر: دو مدل پنیر

برای مهمانی 20-30نفر: دو مدل پنیر یا یک ویل کامل پنیر کممبرت

برای مهمانی 30-40نفر: سه مدل پنیر

چیدمان میز

شما در این قسمت بر اساس رنگ ظروف مدنظرتان و  انتخاب آیتم چیدمان میوه به‌صورت ساده یا همراه با میوه  می‌توانید یکی از انواع چیدمان را انتخاب بفرمایید. لیست کامل خدمات چیدمان میز و انواع تزیین را در اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید:

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:

به دلیل بروز برخی اختلالات در سیستم تلفن مزبار، لطفا جهت نیاز با شماره تلفن 02188608751 تماس گرفته یا از طریق واتس اپ به شماره 09910147869 پیغام ارسال فرمایید