Search

خدمات سازمانی مزبار

پذیرایی رویدادها

پذیرایی رویداد شما در قالب 3 بخش جداگانه ارائه می‌شود.

ابتدا نوشیدنی رویداد خود را از بین گزینه‌های موکتل بار مزبار انتخاب نمایید.

سپس متناسب با رویداد خود از گزینه‌های آشپزی در محل یا انتخاب سینی‌های آماده یک مورد را برای پذیرایی از مهمانان خود در نظر بگیرید.

در قدم آخر برای چیدمان میز مزه ایونت یکی از گزینه‌ها را انتخاب نمایید. درنظر داشته باشید امکان عدم انتخاب چیدمان میز مزه و پذیرایی آیتم‌های غذایی توسط مهمانداران مزبار نیز میسر است.

درصورتیکه به دلیل تعدد مهمانان، کمبود فضای فیزیکی یا کوتاه بودن مدت پذیرایی، امکان پذیرایی از مهمانان را طی رویداد خود ندارید، می‌توانید از بین پکیج‌های نمایشگاهی و سازمانی نسبت به انتخاب محصول موردنظر اقدام بفرمایید. خاطرنشان می‌شود که قابلیت ایجاد پکیج براساس بودجه شما بصورت سفارشی سازی شده، امکانپذیر است.

موکتل بار VIP
موکتل بار
شات لم چاپس (10عدد)
آشپزی در محل
شات مزه لبنانی یک نفره
سینی فینگر فود
پکیج پذیرایی کلاحو 4عدد
پکیج‌های نمایشگاهی

پذیرایی نمایشگاه

شما می‌توانید برای پذیرایی از مهمانان غرفه خود در نمایشگاه، علاوه بر انتخاب یکی از پکیج‌های نوشیدنی نمایشگاهی نسبت به انتخاب محصولات مرتبط با پذیرایی نمایشگاهی اقدام نمایید. درصورت نیاز همکاران ما در مزبار به تعداد موردنظر برای شما مهماندار اعزام می‌نمایند.

پکیج نوشیدنی گرم و سرد نمایشگاهی اکو
پکیج نوشیدنی نمایشگاهی
سینی کاناپه
سینی فینگر فود نمایشگاهی
پکیج نوشیدنی گرم و سرد نمایشگاهی اکو
پکیج نوشیدنی نمایشگاهی
سینی کاناپه
سینی فینگر فود نمایشگاهی

هدایای سازمانی

بسیاری از شرکت‌هایی که پرستیژ سازمانی نقش بسزایی در هویت آنها ایفا می‌کند طی سال‌های اخیر نسبت به سفارش هدایای سازمانی از مزبار اقدام نموده‌اند. تنوع بالای محصولات و امکان سفارشی سازی و برندد (Branded) کردن محصولات، از دیگر خدماتی است که مزبار به این عزیزان ارائه می‌نماید.

سفارش آجیل و خشکبار
سینی هدیه
سینی هدیه با درب گل آرایی
سینی هدیه با درب گل آرایی
سفارش آجیل و خشکبار
سینی هدیه
سینی هدیه با درب گل آرایی
سینی هدیه با درب گل آرایی

برخی مشتریان سازمانی مزبار

برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید:

برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید:

به دلیل بروز برخی اختلالات در سیستم تلفن مزبار، لطفا جهت نیاز با شماره تلفن 02188608751 تماس گرفته یا از طریق واتس اپ به شماره 09910147869 پیغام ارسال فرمایید